Pusiausvyra. Kartais leiskite sau pajusti, koks laisvas esate! Be užduočių, be rezultato siekimo, be įtempto grafiko.Tai poilsiui nuteikianti dienos programa, kurios metu atitrūksite nuo šiuolaikinio gyvenimo tempo, rūpesčių ir streso. Ramybės ir atsipalaidavimo suteikia melisos ekstraktais prisotinta vonia su hidromasažu, o po vandens procedūrų Jūsų lauks vandens srovėmis atliekamas bekontaktis masažas. Šis masažas atpalaiduoja kūno raumenis, normalizuoja jų tonusą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Specialiai sukurti relaksacijos seansai pagerina miego kokybę ir emocinę būklę. Po tokio atsiribojimo ir atsipalaidavimo prie darbo grįšite su naujomis jėgomis ir daug įžvalgesni.

 Jūsų laukia: 
Baseino ir pirčių erdvė (90 min.)
Melisos perlinė vonia su hidromasažu (15 min.) 
Sausas vandens masažas (20 min.)
Audiovizualinė arba binauralinė relaksacija (30 min.) 
Kava/arbata ir desertas restorane „Upa" 
Chalatas, vienkartinės šlepetės

 Minimali programos trukmė – nuo 3,5 val.
Gamta stiprina mūsų kūną, atgaivina protą ir maitina mūsų sielą. Sukūrėme dienos programą, kurios metu įsitikinsite, kokia įvairiapusė yra gamtos dovanų teikiama nauda. Šilta, atpalaiduojanti ir miško uogų ekstraktais praturtinta pieno vonia prisotina odą vitaminais ir mikroelementais, drėkina ir stimuliuoja odos ląstelių regeneraciją. Kūno šveitimo ir masažo metu naudojami kanapių produktai dar labiau maitina ir minkština odą, atstato jos tonusą, šalina toksinus. Viena kitą papildančios procedūros ne tik lepina kūną, bet ir mažina įtampą bei stresą, suteikia gyvybingumo ir jėgų, praskaidrina mintis. Harmoningai praleistas laikas paliks pačius geriausius prisiminimus ir norą vis dažniau prisiliesti prie gamtos. 
Jūsų laukia: 
Baseino ir pirčių erdvė (90 min.)
 Pieno vonia su miško uogomis (15 min.) 
Drėkinantis kūno šveitimas „Kanapių šiluma" (30 min.) 
Masažas "Gamtos dovana" (60 min.)
 Citrinų arbata su pušų pumpurais restorane „Upa" 
Chalatas, vienkartinės šlepetės Programos trukmė – nuo 3,5 val.
Kiekvienas žingsnis, kurį darome, yra kelias į naują pasaulį. Tikėkite, kad galite, ir pusė kelio jau bus įveikta. Skirkite dieną naujiems atradimams ar veiklai, kuriai dažniausiai nelieka laiko - judėjimui. Paruošėme Jums dienos planą kūnui išjudinti. Rekomenduojame pradėti nuo baseino ir pirčių erdvės, kurioje sušyla ir atsipalaiduoja raumenys, o vanduo padeda pamiršti kasdienius rūpesčius. Vėliau čia pat Jūsų lauks kineziterapeutas, kuris parodys specialius individualizuotus pratimus. Juos atliekant komfortiškos temperatūros vandenyje gerėja kraujotaka, dėl mechaninio vandens spaudimo judesiai atliekami lengviau ir laisviau, didėja pasitikėjimas savimi. Gydomasis masažas gerina kraujotaką, padidina raiščių elastingumą ir sąnarių paslankumą, atstato fizines ir psichines žmogaus jėgas. Po deguonies terapijos jausitės darbingesni, o žingsniai bus lengvesni. 
 Jūsų laukia:
 Baseino ir pirčių erdvė (90 min.) 
Vertikali vonia (30 min.) 
Gydomasis masažas (30 min.) 
Deguonies terapija (10 min.) 
Sveikuoliškas kokteilis restorane „Upa"
 Chalatas, vienkartinės šlepetės. 
 Minimali programos trukmė – nuo 3,5 val.